Novinky

Na této stránce vás budeme pravidelně informovat o tom, co je nového v sortimentu značky Raimondi, případně jaké jiné akce týkající se nářadí Raimondi jsme pro vás připravili.

Představení novinek z Cersaie 2018

2. 11. 2018
Připravili jsme pro vás přehled novinek z letošního ročníku výstavy Cersaie. Patří sem diamantové řezací kotouče pro pily ZOE a SMS, ve speciálním designu pro slinuté keramické dlažby, standardně o průměru 350 mm, podložky pro systémy KLIP&KOP a KLIP&KOP závit (RLS a RLS VITE), pro ochranu hran zejména rektifikovaných nebo kalibrovaných dlaždic, praktické sady klínů ROTOCUNEO pro flexibilní nastavení tloušťky spáry nebo odsazení. Také přichází větší verze stolů pro zpracování giga formátových dlaždic BM180, BM180plus a celá řada se dočkala válcových podložek pod dlaždice, které ochrání stůl při řezání dlaždic i pod tím nejnevhodnějším úhlem. A to není vše, kompletní přehled a popis novinek naleznete pod tímto odkazem.

Souhrn novinek ze září 2017

19. 10. 2017
Prohlédněte si vše nové na jednom místě. Od novinek v řezání, manipulaci a instalaci, přes vylepšený RLS systém, přes šikovného pomocníka ROBOSLAB, který vám pomůže s instalací velkoformátové dlažby do výšek, chytré znovupoužitelné distanční destičky DOUBLE, až po vychytávky v oblasti dokončovacích prací. Podrobný popis všeho zmíněného najdete pod tímto odkazem.

Tři noví zástupci mostových pil

30. 9. 2015
Do nabídky v řadě mostových řezaček přibily tři nové produkty - Exploit MY15, Bolt a Mistral. Přijde vám to málo? Tak vězte, že díky kombinaci síly motoru, průměru řezacího kotouče a délky řezu nám přibilo reálně produktů osm. Z toho už si jistě vyberete. Více najdete pod tímto odkazem.

Lámací kleště na gigaformátové dlaždice

11. 1. 2013
Do naší sekce Video jsme pro vás doplnili nové prezentační a instruktážní video pro lámací kleště na gigaformátovou dlažbu se sílou dlaždic 6 - 12 mm. S nimi jdou i takto rozměrné dlaždice bezpečně rozlomit.

Video z veletrhu Cersaie 2012

26. 11. 2012
Prohlédněte si krátkou reportáž z prestižního mezinárodního veletrhu Cersaie 2012, na které probíhala řada ukázek práce s profesionálním nářadím značky Raimondi. Jednotlivé ukázky i celé výstavní působení Raimondi na Cersaie 2012 sklidily velký úspěch u návštěvníků veletrhu.

Nové video pro Free-Cut

15. 10. 2012
V naší sekci Video naleznete nové prezentační a instruktážní video s řezačkou gigaformátových obkladů FREE-CUT. Prohlédněte si, jak snadno a efektivně můžete řezat velkoformátové obklady až do rozměru 320 x 150 cm. I při takovýchto rozměrech může být manipulace s potřebným nářadím pohodlná a hlavně přesná. To ocení každý profesionál.

Nářadí pro práci s obří dlažbou

8. 10. 2012
Připravili jsme pro vás novou kategorii sortimentu Příslušenství pro pokládku gigaformátových dlaždic. V této kategorii naleznete produkty, které jsou určeny pro práci s rozměrnými dlaždicemi přesahujícími i 3m na délku. Inspirujte se naším speciálním nářadím a využijte toto profesionální vybavení i ve vaší práci.

Novinky představené na veletrhu Cersaie 2012

20. 9. 2012
Značka Raimondi se již tradičně zúčastní prestižního mezinárodního veletrhu Cersaie 2012 v italské Boloni, jehož se letos koná již 30. ročník. Raimondi na tomto veletrhu představí několik novinek, které vám přinášíme v předstihu a můžete se s nimi seznámit, i když na veletrh namířeno nemáte. Prohlédnout si je můžete v tomto dokumentu. Pokud budete mít o kteroukoliv z novinek zájem, určitě nás kontaktujte.

 

Oficiální zástupce

firmy RAIMONDI v České republice

BAT NÁŘADÍ s.r.o.

Hroznětínská 406/5
360 01 Karlovy Vary

Tel: +420 353 228 019
Mob: +420 602 420 597
Mail: info@batnaradi.cz
Web: www.batnaradi.cz