O nás

Oficiální zástupcem nářadí značky Raimondi je společnost BAT NÁŘADÍ s.r.o. Počátek firmy sahá do roku 1991, kdy byla firma zaregistrována jako fyzická osoba MICHAL BUDKA - BAT a od roku 2000 zapsána v obchodním rejstříku již jako BAT NÁŘADÍ s.r.o.
BAT NÁŘADÍ vyrábí, importuje, exportuje a distribuuje kvalitní stavební nářadí pro zedníky, obkladače, sádrokartonáře i jiné stavební profese.

Historie značky Raimondi

Značka RAIMONDI působí na trhu už od roku 1974, kdy se začala věnovat výrobě nástrojů pro řemeslníky. Společnost má tak již více než 35 let dlouhou tradici. V produktech RAIMONDI, které patří v současné době ke světové špičce ve svém oboru, se spojuje KVALITA, EFEKTIVITA a INOVACE. Při vývoji všech výrobků, je kladen důraz i na spolupráci s koncovými uživateli a proto naše výrobky splňují vysoké nároky a očekávání profesionálních řemeslníků. Cílem je vždy zvýšení produktivity a kvality provedené práce s minimální fyzickou náročností. Pečlivé sledování všech našich výrobků po celou dobu jejich výrobního cyklu, od vývoje a návrhu designu, přes výrobu a montážní fázi, až po důslednou kontrolu před distribucí, je zárukou kvality námi nabízených produktů.

Proč RAIMONDI?

  • Kvalita nástrojů a nářadí na nejvyšší úrovni
  • Efektivní práce s nástroji a nářadím
  • Výrazná úspora času díky chytrým řešením
  • Profesionalita v dosažených výsledcích
  • Snížení nákladů na realizaci


 

Oficiální zástupce

firmy RAIMONDI v České republice

BAT NÁŘADÍ s.r.o.

Hroznětínská 406/5
360 01 Karlovy Vary

Tel: +420 353 228 019
Mob: +420 602 420 597
Mail: info@batnaradi.cz
Web: www.batnaradi.cz